štvrtok 3. júla 2014

Najoriginálnejšie šálky

Každý z nás začína deň dobrou kávou, čajom, alebo niektorí aj sladučkým kakaom. Naštartujú nám deň, zlepšia náladu, v prípade kávy a zeleného čaju dokonca pália tuk. Prečo si tieto závislosti nedať z originálnej šálky, ktorá nám zlepší náladu, zabaví nás, poprípade ponúkne iné vymoženosti?! Dnes sme pre Vás pripravili to najlepšie čo internet v téme "originálne šálky" ponúka...

"Dupni na to, ať mi veje háro!"
Tak tieto šálky sú naozaj roztomilé a ak má niekto rád retro autíčka a motorky, nesmie mu jedna z nich chýbať v kuchyni.Fúziky sú IN!
Predstavte si, že sedíte na meetingu s novým sponzorom a on si sŕka kávičku z takejto šálky :).

Zoo style
Máte radi zvieratká? Tak tieto šálky by Vás určite potešili! Originálne, 3D, realistické. Aj keď, my by sme si asi netrúfli odsŕknuť si z tých s hadíkmi. Čo Vy?


Pre fotografov
Dnes už fotografovanie prešlo do veľkého hitu a je naozaj obľúbenou formou umenia. U niekoho úspešnejšie, u niekoho menej. Zrkadlovky pomaly vytláčajú klasické digitálne fotoaparáty. No a výhodou sú nie len krajšie fotky, ale aj nové originálne šálky. Veď ako by len urobili šálku v dizajne digitálneho foťáčiku?!

Čistý a moderný dizajn
Tieto šálky nie sú síce s originálnou potlačou, zato majú originálne tvary a jednoduché nápady, ktoré z obyčajnej šálky robia niečo výnimočné. Napite sa z pristávajúcej vesmírnej lode, podajte si ruku s Vašou kávou. Alebo radšej myška, ktorá vykúka z vášho kakaa? A čo tak úložný priestor na vymočený čajový šáčok?

Zabavte sa!
"Nudaaa!", vravíte si na školení, či prednáške? Ako by povedal náš šéf, svedomitý a správny študent sa nikdy nenudí. Ak však predsa, tak si kúpte šálku so sudoku. Ak Vás prednášajúci načape, tak mu jednoducho poviete, že si cibríte myseľ. Alebo si radšej zahráte mikro golf? Pozor, aby ste nestrieľali príliš silno, nieže sa trafíte do čela dekana :).


Kulinársky zážitok 
Ku káve, či kakau patrí aj dobrá sušienka, či koláčik. Tak prečo si ho neuložiť priamo do šálky? Alebo radšej rovno prenosné fondue do práce?

"Hey bro, máš proglém?"
Potrebujete si vydobiť rešpekt? Kúpte si takúto šálku :).

Môj neviditeľný priateľ
Nemáte sa s kým rozprávať? Kúpte si šálku s malým uleteným kamarátom, len nezabúdajte, že zo šálky sa nepije alkohol ;).


"Miláčik, idem si zaplávať."
Čo tak piť čajík zo šálky, kde sa ponára takáto milá slečna?

 Grumpy cat style
Asi nenájdete človeka, ktorý by nepoznal legendárnu Grumpy cat. Je to  milá (aj keď nevyzerá) mačička, ktorá má od prírody takýto znudený, arogantný, nezaujatý a ironický pohľad. Poslednú dobu sa z nej stal obrovský hit internetu a všade sa objavujú jej fotografie, zvyčajne s nejakým ironickým a pesimistickým komentárom. Ne nemiluj to! :) No a prečo si nevytvoriť nejakú šálku s touto milou tvárou?!

"Chro, chro..."
 Máte priateľa, priateľku, ktorá o sebe tvrdí, že má veľký nos! Doprajte mu ešte väčší :).

"Koľko mlieka ti dám do kávy srdiečko?"
No nie je to skvelý nápad?! Neviete nikdy odhadnúť ako si dochutiť kafíčko? Nech sa páči riešenie pre Vás.

Ktorá z týchto šálok sa Vám páči najviac? Viete si vôbec vybrať?

http://www.damon.sk/domov/

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára